Головна сторінка/Віківерситет України в колі однодумців Віківерситету-бета!

Наразі існує сімнадцять іншомовних піддоменів загального Віківерситету: англійською, німецькою, іспанською, французькою, італійською, грецькою, португальською, чеською, японською, фінською, росiйською, шведською, арабською, словенською, корейською, мовою гінді та китайською мовами; перелік наведено за черговістю їх створення. Проект «Віківерситет-бета» (beta.wikiversity.org) — по суті є вісімнадцятим піддоменом (станом на 3 грудня 2018 року). Останній здійснює координацію та надає майданчик-інкубатор для усіх інших мовних розділів проекту «Віківерситет». Даний піддомен (beta.wikiversity.org) також об'єднує всіх ентузіастів світу. Всі ми бажаємо виростити власний мовний Віківерситет за країною свого походження, аби, на правах самостійного піддомену, гідно увійти до кола однодумців загального Віківерситету.

Український Віківерситет на даному етапі свого розвитку також є долученим до кола однодумців «Віківерситету-бета».

Допоможіть розвинути український Віківерситет до повноцінного самостійного проекту на власному домені (uk.wikiversity.org)! Для цього необхідно знайти 10 однодумців, які б постійно працювали над ним. Після цього потрібно підтримати відкриття розділу в цій заявці на МетаВікі.

З детальнішою інформацією можна ознайомитись у Кнайпі, де відбуваються всі обговорення стосовно життєдіяльності Віківерситету України. Долучайтеся!





УВАГА!

Цей шаблон використовується (або є архівним використанням) на Головній сторінці Віківерситету України. Будь ласка, не вносьте змін у цей шаблон. Проте, якщо є впевненість, що такі редагування поліпшать тло шаблону, то ще раз все обміркуйте й вносьте свої зміни. Але зважте на наступне. Цей шаблон також може бути використаним (або використовується) на багатьох інших сторінках Віківерситету України. Якщо є нагальна потреба, то сміливо копіюйте код шаблону та створюйте новий, найменувавши його інакше. Одним з варіантів іменування подібних за характером статей (шаблонів тощо) є приклад чотиризначного нумерування: "Д0000". Тоді, кілька подібних за типом шаблонів оформлюйте підсторінками під одним номером, як у прикладі. Бажано, аби для нового подібного за типом шаблону (наприклад, "Template:Стрічка Д0000") було обрано наступний вільний порядковий номер. Останній зайнятий номер для таких шаблонів (наприклад, стрічок) можна подивитись на останній сторінці застосованих у них категоріях (наприклад, "Category:Стрічки декоративні"). Не забувайте долучити наново створювані шаблони до відповідних категорій (наприклад, до категорії "Стрічки декоративні"). Щодо практичного застосування наведеного в цьому засетеженні прикладу див. шаблон: Template:Стрічка UK-Д0001/4