Моделювання на двовимірній площині тривимірний простір

Моделювання на двовимірній площині тривимірний простір

Моделювання edit

– це спосіб дослідження шляхом побудови й аналізу їх моделей. У широкому розумінні моделювання є однією з основних категорій теорії пізнання і мало не єдиним науково обґрунтованим методом наукових досліджень будь-якої природи і багатьох сфер людської діяльності. Модель — це спрощене уявлення про реальний об'єкт, процес чи явище.Моделювання — побудова моделі для дослідження та вивчення об'єкту, процесу чи явища.

Імітаційне моделювання edit

— це метод, що дозволяє будувати моделі процесів, що описують, як ці процеси проходили б насправді. Імітація – це метод проведення експериментів з моделями, що описують їх поведінку протягом періодів часу.

Мова моделювання edit

— це будь-яка мова, котра може використовуватися для вираження інформації . Правила застосовуються задля інтерпретації значення компонентів у структурі. Малюнок (рисунок), - традиційні графічні засоби, характерні для індивідуального підходу. Особливі прийоми малюнка дозволяють ефективно відтворювати середовище, матеріал, конструкцію, особливості фактури й текстури об'єкта. У завдання малюнка входить відтворення на двомірній площині даних про тривимірний простір.

Тривимірне зображення edit

на площині відрізняється від двовимірного тим, що включає побудову геометричної проекції тривимірної моделі(сцени) на площину. При цьому модель може як відповідати об'єктам з реального світу (будівлі, ураган), так і бути повністю абстрактною (проекція чотиривимірного фрактала).

Для одержання тривимірного зображення на площині потрібні такі кроки:моделювання — створення тривимірної моделі сцени, чи об'єктів в ній, візуалізація— побудова проекції відповідно до обраної фізичної моделі. Тривимірна графіка зазвичай оперує віртуальним, уявним тривимірним простором, який відображається на плоскій, двовимірній поверхні або аркуша паперу.

Джерела edit

https://inlviv.in.ua/lviv/ulyubleni-mistsya-lviv-yan-yaki-nazavzhdy-vtratyv-lviv

https://uk.wikipedia.org/wiki/Карел_Ауер

https://photo-lviv.in.ua/32-rozkishni-litohrafiji-lvova-hih-st-vydavnytstva-piller-nojmana/

https://uk.wikipedia.org/wiki/Панорама_Гоґенберґа

http://lviv1256.com/history/yak-vyhlyadav-lviv-v-1838-rotsi-vrazhennya-nimetskoho-mandrivnyka/

https://www.pslava.info/LvivM_13-2,205824.html

http://baitsar.blogspot.com/2018/11/1837.html

https://art.lviv-online.com/maciej-bogusz-zygmunt-steczynski/

https://www.facebook.com/mylvivcom/posts/502541636431298/

Для студентів та аспірантів і докторантів. Основною метою є ознайомлення з основами проведення наукових досліджень. Підготували Яремко Яромир Васильович, Дудик Роман Олегович, Гупало Юрій Степанович, Якубович Максим Ігорович.