Факультет інформатики

Інформа́тика — теоретична та прикладна (технічна, технологічна) дисципліна, що вивчає структуру і загальні властивості інформації, а також методи і технічні засоби її створення, перетворення, зберігання, передачі та використання в різних галузях людської діяльності.

Метою Факультету Віківерситету є надання, розробка та покращення курсів комп'ютерної тематики. Запрошуються усі бажаючі. Сміливо додавайте у список нижче ваш курс (якщо він у вас є). Якщо ви викладач або ж просто бажаєте викласти власний матеріал для навчання ви можете виставити власний курс на віківерситет. Якщо вашою метою є навчання за наданими курсами, то паралельно можете також долучитися до покращення курсів під час вашого навчання.

Зверніть увагу, що курси - це не тільки лекції. Якщо ваші курси носять характер книги їх краще виставити на Вікіпідручник. Якщо ваш курс включає матеріал із вікіпідручника, не дублюйте його, краще дайте посилання на відповідний патеріал вікіпідручника у вашому курсі (так буде легше підтримувати в актуальному стані даний матеріал).

Вітається залучення до курсів відеоуроків та інших мультимедійних засобів(зображень, презентацій, аудіо). Для вставки відеоуроків та інших матеріалів на віківерситет необхідно завантажити відео на вікісховище у вільному форматі .ogg. Власне відеоуроки в даний час здобувають популярність у всесвітній павутині і паральне використання текстового матеріалу та відеоуроків значно покращує ефективність навчання та робить його більш цікавим. Існують цілі сайти, які спеціалізуються на подачі таких курсів як за гроші так і безкоштовно. Прикладами можуть бути www.coursera.org та Intuit.ru. Хотілося б, щоб віківерситет ставби своєрідним аналогом, проте з більшими можливостями щодо кооперації студентів та викладачів.

Будь-ласка не виставляйте пусті чорновики курсів (так звані стаби). Спочатку підготуйте програму курсу та знайдіть або підготуйте відповідний матеріал (лекції, лабораторні і т.п.). Не обов'язково виставляти весь матеріал на віківерситеті, можна дати і посилання на виставлений матеріал в іншому місці, проте весь курс повинен бути більш-менш логічно цілісний.

Програмування edit

Запрошуються всі бажаючі для поповнення курсів з програмування.

Операційні системи edit

Курси по операційним системам.

Програмне забезпечення edit

Використання різноманітних комп'ютерних програм тощо.

Корисні посилання edit

Як зробити відеоурок?