User:Yithello/Чернетка




Підготовка матеріалів перед розташуванням у Віківерситеті.





     Статтю перекладають з іншої мови.
Для уникнення конфліктів редагувань, будь ласка, не вносьте до статті значних доповнень.
Це тимчасово. Користувач не повинен працювати над статтею довше кількох днів.
Для отримання додаткової інформації можна Переглянути історію


Yithello обг Yithello (обг) 16:23, 30 November 2018 (UTC)


Проба пера edit

Interwiki №001 edit

w:uk:Шаблон:Юзербокс

id info

Template:Документація


Interwiki №002 edit

w:uk:Шаблон:Доробити


Template:Документація


Interwiki №003 edit

Мікс: w:uk:Шаблон:Чернетка користувача+w:uk:Шаблон:Юзербокс

1.

Категорія:Шаблони пісочниці

2.

Template:Документація



3.

Template:Документація



4.






Interwiki №004 edit

[[:w:uk:]


Моя пісочниця edit

Template:Div col end

Розділення сторінки браузеру на дві колонки… edit

…з фіксованим розташуванням edit

Колонка Перша
Текст першої колонки. Абзац перший.
Речення перше Абзацу першого

Колонка Друга
Текст другої колонки.
Речення перше Абзацу першого Колонки Другої

Ремарка: Ширина колонки встановлюється за шириною найдовшого рядка (речення, тощо) однієї з колонок

…центровано із змінним розташуванням edit

Колонка 1   Колонка 2

Розділення сторінки браузеру на три колонки… edit

Колонка 1   Колонка 2   Колонка 3

Нове edit

User

Віківерситет України в колі однодумців Віківерситету-бета!ред.

Наразі існує сімнадцять іншомовних піддоменів загального Віківерситету: англійською, німецькою, іспанською, французькою, італійською, грецькою, португальською, чеською, японською, фінською, росiйською, шведською, арабською, словенською, корейською, мовою гінді та китайською мовами; перелік наведено за черговістю їх створення. Проект «Віківерситет-бета» (beta.wikiversity.org) — по суті є вісімнадцятим піддоменом (станом на 3 грудня 2018 року). Останній здійснює координацію та надає майданчик-інкубатор для усіх інших мовних розділів проекту «Віківерситет». Даний піддомен (beta.wikiversity.org) також об'єднує всіх ентузіастів світу. Всі ми бажаємо виростити власний мовний Віківерситет за країною свого походження, аби, на правах самостійного піддомену, гідно увійти до кола однодумців загального Віківерситету.

Український Віківерситет на даному етапі свого розвитку також є долученим до кола однодумців «Віківерситету-бета».

Допоможіть розвинути український Віківерситет до повноцінного самостійного проекту на власному домені (uk.wikiversity.org)! Для цього необхідно знайти 10 однодумців, які б постійно працювали над ним. Після цього потрібно підтримати відкриття розділу в цій заявці на МетаВікі.

З детальнішою інформацією можна ознайомитись у Кнайпі, де відбуваються всі обговорення стосовно життєдіяльності Віківерситету України. Долучайтеся!

{{}}
{{}}
{{}}
{{}}

Апробація статті з Вікіпедії edit

Template:Index box

Template:About

Портали Вікіпедії — сторінки Вікіпедії, покликані бути «Головними статтями», порталами для визначених тематичних розділів. Портали можуть бути зв'язані з одним або кількома Вікіпроектами, але на відміну від Вікіпроектів портали будуть корисними як читачам Вікіпедії, так і її редакторам. Останніх вони мають заохотити збільшити свій вклад у наповнення Вікі.

Що таке Портали? edit

Концепція порталів виникла у польській та німецькій вікіпедіях. На початку 2005 року концепцію було запроваджено на англійській вікіпедії, де виникли перші Вікіпортали. Пізніше у тому ж році було створено спеціальний простір назв (Портал:) для порталів проектів фонду Вікімедіа.

Ідея порталів в тому, щоб надати допомоги читачам і редакторам орієнтуватись серед тем вікіпедії за допомогою сторінок подібних до Головної сторінки. По суті, портали — це зібрання корисних посилань на подальший зміст вікіпедії.

Як знайти портал, що існує? edit

Усі портали повинні бути перераховані у каталозі порталів, в якому також вказані дати їх створення і куди Ви можете звертатися стосовно певного порталу. Якщо Ви створили портал, Ви повинні вказати його там. Список порталів містить усі портали прийнятної якості.

Портали містять посилання один на інший, що дозволяє користувачам переходити від одного порталу до іншого. Універсальні засоби, такі як навігація з посиланнями на основні портали, та шаблон порталу, який посилається на список порталів, забезпечують зручне користування. Більше того, портали категоризовані відповідно до ієрархії. Більшість порталів також має посилання на пов'язані портали (ті, що посилаються на них) та підпортали (залежні від них).

In the main namespace, посилання на портали найвищого рівня ієрархії вміщено безпосередньо на головній сторінці. Посилання на окремі портали слід розміщувати на сторінках відповідної тематики, використовуючи у кінці статті (в секції Див. також, або еквівалентній) шаблон «портал» або розміщувати посилання на портали із пов'язаних тем за допомогою шаблона {{ВП-портали}}, який ставиться між кінцем секції навігаційних шаблонів і перед переліком категорій.

Як створити портал edit

Не існує єдиного стандартного дизайну для порталів, але найбільш використовуваним є макет «Скелет порталу». Використання даної конструкції рекомендується з огляду на зручність у створенні й обслуговуванні порталу. Після створення нового порталу додайте його в Портал:Список порталів і у Вибрані портали. Для покрокової інструкції про те, як створити новий портал звертайся до інструкції з створення порталів.

Як створити добрий портал edit

Більшість порталів мають для читачів наступне:

  • Вибрана стаття та зображення
  • Посилання на головну категорію і підкатегорії на тему портала
  • Загальна інформація на тему портала, і посилання до неї
  • Посилання на інші портали (використовуючи шаблони)
  • Посилання на поєднані Вікіпроекти. Можна користуватися {{Вікімедія}}, щоб додати посилання на Братні Проєкти Вікімедії (посилання на новини, зображення, і т. д.)
  • Посилання на специфічні статті або роботи
  • Співпраця тижня (чи місяця)

Як приєднатись edit

Template:Вікіпосилання

Як і майже всюди у Вікіпедії, редагувати портали може будь-хто. Проте, дуже важливо брати до уваги роботу, зроблену іншими. Редактори завжди потребують допомоги в підтримці індивідувальних порталів; тож якщо Ви бажаєте долучитись до підтримки конкретного порталу, об'явіть про свій намір на сторінці обговорення порталу, додайте себе до списку опікунів порталу в довіднику порталів і беріться до справи!

Негайна увага потрібна порталам, які помічені як незавершені.

Category Незавершені портали not found

Див. також edit

Template:Wiki-stub


Останнє edit

m:Template:BoxTop

Yithello/Чернетка

Увесь контент сторінки, що знаходиться під застосуванням цього шаблону (чи його коду: з'ясувати-протестувати) буде розташовано всередину цієї рамки.