Наразі існує сімнадцять іншомовних піддоменів загального Віківерситету: англійською, німецькою, іспанською, французькою, італійською, грецькою, португальською, чеською, японською, фінською, росiйською, шведською, арабською, словенською, корейською, мовою гінді та китайською мовами; перелік наведено за черговістю їх створення. Проєкт «Віківерситет-бета» (beta.wikiversity.org) — по суті є вісімнадцятим піддоменом (станом на 3 грудня 2018 року). Останній здійснює координацію та надає майданчик-інкубатор для усіх інших мовних розділів проекту «Віківерситет». Даний піддомен (beta.wikiversity.org) також об'єднує всіх ентузіастів світу. Всі ми бажаємо виростити власний мовний Віківерситет за країною свого походження, аби, на правах самостійного піддомену, гідно увійти до кола однодумців загального Віківерситету.
Український Віківерситет на даному етапі свого розвитку також є долученим до кола однодумців «Віківерситету-бета».
Допоможіть розвинути український Віківерситет до повноцінного самостійного проєкту на власному домені (uk.wikiversity.org)! Для цього необхідно знайти 10 однодумців, які б постійно працювали над ним. Після цього потрібно підтримати відкриття розділу в цій заявці на Мета-Вікі.
З детальнішою інформацією можна ознайомитись у Кнайпі, де відбуваються всі обговорення стосовно життєдіяльності українського Віківерситету. Долучайтеся!
Виведена порода великої рогатої худоби
|
Демонстрація заморожування рідким азотом.
Заморожування — штучне охолодження до температури нижче точки замерзання води (0° C). Здійснюється за допомогою спеціальних холодильних машин (наприклад, холодильника), льоду (наприклад, на льодовику). Для миттєвої заморозки великих об'єктів застосовується рідкий азот.